W związku z wytycznymi MEN, Ministerstwa Zdrowia oraz zaleceniami służb sanitarnych oraz z uwagi na zwiększoną liczbę zachorowań na grypę i inne choroby oraz zagrożenie koronawirusem zobowiązuję Rodziców do:

- nie posyłania przeziębionych i chorych dzieci do przedszkola (podwyższona temperatura ciała, katar, kaszel itp.)

- bezzwłocznego powiadomienia najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej lub zgłoszenia się do oddziału zakaźnego lub obserwacyjno-zakaźnego w przypadku powrotu z terenów objętych koronawirusem lub kontaktu z osobą zakażoną i występowania objawów choroby;

- przestrzegania zasad higieny, w szczególności częstego mycia rąk ciepłą wodą i mydłem,

- zapoznania się z materiałami edukacyjnymi dotyczącymi koronawirusa umieszczonymi na stronach Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia oraz w szatni naszego przedszkola.

Proszę o zachowanie spokoju jeżeli dziecko nie miało kontaktu z osobą chorą; nie ma powodu do obaw!

Dyrektor NPS „Niezapominajka”

Informacje o koronawirusie:

Audycja Radia Rzeszów pt. "Z wizytą w Niezapominajce"

Link do audycji

Zapisy do Przedszkola na rok szkolny 2020/2021!

Niepubliczne Przedszkole „Niezapominajka” PSONI Koło w Rzeszowie prowadzi nabór dzieci  w wieku przedszkolnym na nowy rok szkolny 2020/2021!

• Podstawą zgłoszenia dziecka do przedszkola jest:
    wniosek rodzica (Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola),
  • orzeczenie z poradni psychologiczno - pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego dla dzieci z autyzmem, niepełnosprawnością sprzężoną.

Decyzję o zakwalifikowaniu dziecka do przedszkola wydaje Dyrektor Przedszkola na podstawie decyzji  Komisji Kwalifikacyjnej ds. Przyjęć Dzieci do Przedszkola.

Kontakt:

Niepubliczne Przedszkole „Niezapominajka”